Pāriet uz galveno saturu

Rīgas ziepju manufaktūra VS Stendera ziepu fabrika

Varbūt esmu sentimentāls, bet man visu laiku ir licies, ka taisīt biznesu uz citu idejām ir viena no netīrākajām lietām uzņēmējdarbībā. Štrunts par to, ka tādā veidā kādam izdodas pacelties bez piepūles. Stulbākais ir tad, ja rezultāts rada zaudējumus idejas autoram.
Atceros, jau pirms dažiem gadiem bija tas skandāls, ka RZM atdarina Stendera ziepju iepakošanu. Patiesībā viņi pilnībā kopē Stenderu tā, ka nevar pirmajā mirklī atšķirt - viņi nav tas pats Stenders.
Un nu tad Stendera fabrika lūdza konkurences padomei izskatīt vai te nav pārkāpums. Manās acīs kopēšana ir pilnīgi skaidra, taču konkurences padomei tā nelikās, jo RZM taisot arī burbuļsirsniņas, bet Stenders tikai burbuļbumbas. Štrunts par to, ka pat logo teksta fonts un krāsas ir 1 pret 1 identiski.
Kāpēc es to visu stāstu?
1. Esmu neiecietīgs pret negodīgiem darboņiem.
2. Šodien sadomāju parelaksēties vannā un iemetu Ziemsvētku dāvanā iegūtu RZM burbuļbumbu. Pilnīgs mēsls. Ja Stenderam tās bumbas ir ļoti eļļainas un āda kļūst gluda un smaržīga, tad tagad mana āda ir tāda, kā noberzta ar kausētu milzīgu košļeni. Aromāts tai bumbai izcili vājš un no eļļiņām nekā vispār tur nav.

Tāpēc esiet prātīgi:
NEPĒRCIET "RĪGAS ZIEPJU MANUFAKTŪRAS" IZSTRĀDĀJUMUS!

Komentāri

 1. "RĪGAS ZIEPJU MANUFAKTŪRAS" produkcija -Ok, Stenderam jo tālāk, jo lētāk ( lētas izejvielas laikam)

  AtbildētDzēst
 2. "RĪGAS ZIEPJU MANUFAKTŪRAS" ir forshs, un gan aromats gan elljas ir labas visos izstradajumos.

  AtbildētDzēst
 3. Man RZM produkcija liekas izcila!

  AtbildētDzēst
 4. Šo komentāru ir noņēmis emuāra administrators.

  AtbildētDzēst
 5. Man Manufaktūras produkcija liekas simtreiz ķīmiskāka kā Stenderam.Vajag pavērot cik cilvēku apgrozās un iepērkās Stenderā un cik RZM,lai būtu skaidrs,ka Stenders vinnē visā gan kvalitātē,gan sortimenta izvēlē,gan apkalpošanā.Laikam jau tāpēc viņiem nav stenda Tirgū,bet Rīgas labākajos veikalos!

  AtbildētDzēst
 6. stenders ir pats labākais.

  AtbildētDzēst
 7. Man patīk tikai manufaktūra... sorry, nevaru piekrist augstākminētajam, divās vietās vienādas idejas var rasties elementāri...

  AtbildētDzēst
 8. STENDERA DABISKUMS PILNIGI MELI ,SESI VEIDI PARABENU .VARBUT PARABENI IR PALIKUSI VESELIGI UN DABIGI ,VIENKARSI CILVEKI NELASA VAI NEZIN.

  AtbildētDzēst

Ierakstīt komentāru

Šī emuāra populārākās ziņas

Raksts, kuru labprāt gribētu nepublicēt.

Ainažu slimnīcas skandāla rezultātā nolēmu darīt zināmu savu pieredzi ar šo iestādi, un bērnu psihiatrijas stāvoki mūsu valstī. Tā kā aprakstītais ir noticis pirms gada, faktoloģiski zemāk aprakstītajā varētu būt arī dažas neapzinātas neprecizitātes, bet centīšos :)
Garais ievads - mūsu īpašais bērns 2016. gada vidū mūsu ģimenē ienāca audžumeitene, kura bija nesen izņemta no savas bioloģiskās ģimenes un ievietota krīzes centrā. Mums tika raksturots, ka bērnam ir viegli garīgi traucējumi, kā arī uzvedības problēmas. Tas mūs nedaudz satrauca. It sevišķi aprakstā minētais, ka viņa mēdz sev graizīt rokas. Mums nebija bail no garīgi slima bērna, bet gan no tā, vai varam būt droši par saviem, gados jaunajiem pašu bērniem. Krīzes centra psihologs nomierināja, ka meitenei nav pašnāvnieciskas vēlmes, bet nespēja tikt galā ar stresa situācijām, un ka citās valstīs šādiem cilvēkiem terapijas laikā pat piedāvā speciālas "žiletes", ar kurām nevar sevi savainot pārāk nopietni. Izklausījās d…

Kāpēc Ilmārs Mežs priecājas?

Iedvesma šim rakstam man nāca pēc mūsu zināmākā demogrāfa Ilmāra Meža ieraksta Twiterī.
Latvijā šg sept.dzimuši 1952, miruši 2321. Šogad dzimstība 6% lielāka kā pērn, un 17% lielāka kā 2011.g. Uzlabota demogr.politika nes augļus
— ILMĀRS MEŽS (@demografs) October 20, 2014 Protams ir pacilājoši domāt par dzimstības pieaugumu, tomēr papētot situāciju un statistiku rūpīgāk, jāsecina, ka šī paziņojuma optimisms ir absolūti nepamatots. Turklāt no demogrāfijas pētnieka pat apbrīnojami neprofesionāls. Zemāk paskaidrošu, ko es ar to domāju.

Demogrāfiskais dzimstības rādītājs, kuru vērojam šodien, pavisam tieši ir atkarīgs no šī rādītāja pirms aptuveni 25 gadiem. Tāds ir aptuveni vidējais jauno vecāku gadu skaits mūsu valstī. Bez tā arī ir citi lielumi, bet tomēr šis rādītājs ir tas, kurš parāda prognozējamo tendenci, ja vien nav bijuši kari, globālas katastrofas, masveida imigrācijas vai emigrācijas. Mūsu gadījumā ir notikusi lielas iedzīvotāju daļas emigrācija, kas demogrāfisko situāciju pad…

Aicinājums uz iecietību

Kas jums pirmais nāk prātā, izdzirdot vārdu Eduards Veidenbaums? Kā gulbji balti padebeši? "Pērkona" dziesmas? Latviešu valoda? Varbūt tas, ka viņš prata 10 valodas?
Bet kas jums nāk prātā, ja saku, ka Eduards Veidenbaums bija alkoholķis? Vai viņš tāpēc bija sliktāks dzejnieks un vājāks tulkotājs? Nē, viņš joprojām ir mans iecienītākais latviešu dzejnieks. Tomēr man ir žēl, ka viņš nespēja tikt pāri alkohola varai.Ja nebūtu tās, varbūt viņa mūžs būtu ilgāks par 25 gadiem. Es Veidenbaumu nemīlu tāpēc, ka viņš bija dzērājs, bet dēļ viņa devuma latviešu tautai.Es nevienu cilvēku nekad neesmu vērtējis sliktāk tikai tāpēc, ka viņš tendēts uz attiecībāma ar sava dzimuma pārstāvi. Mani pat tas neinteresē. Zinu, ka man viens labs paziņa it kā esot homoseksuāls, bet es par to nekad ar viņu neesmu runājis, un viņš joprojām ir man labs paziņa. Man reiz priekšnieks bija homoseksuāls daņu uzņēmējs, bet man viņš neriebās tapēc ka viņš ir homoseksuāls. Man riebās viņa pieeja biznesam. Man…