Pāriet uz galveno saturu

Kur nopirkt tos radio zāģus?

Kādreiz padomju laikos esot bijuši tādi zāģi-traucētāji, kas traucēja uztvert signālu no noteiktām frekvencēm, lai nevarētu Amerikas balsi utml. klausīties. Man gribētos vienu tādu un tad laiku pa laikam palaist uz Kristīgā radio frekvences tādu. Goda vārds. Klausoties normālu radiostaciju parasti cilvēks jau nelolo cerības, ka tur viss ir jāņem pa pilnu. Bet Latvijas kristīgais radio taču ir murgs kaut kāds. Tās retās reizes, kad saņemos to paklausīties, tās mani vienkārši padara traku. Regulārā stāstīšana par to, ka ja tev ir ciešanas, vai problēmas finansēs, tad tev ir maza ticība... grrrr... Ja tu kā kristietis gribi līdzināties Jēzum, vai viņam bija baigie finanšu uzkrājumi, jeb viņam nebija ciešanu? Vai viņš nebija tas, kurš visvairāk no visiem cieta, būdams pilnīgi nevainīgs?
Uzticies Dievam un viņš tev visu dos. Āāāā! Kā var gvelz to tādu kristīgs radio? Man draudzē ir nākuši klāt un stāstījuši tādas aplamības, pamatojoties uz kaut ko, ko pa kristīgo radio teica. Murgs!
Es ticu, ka tur ir arī kaut kas labs pa to radio un cilvēki, kas tur darbojas ir brāļi kristū, bet tas nenozīmē ka var pievērt acis uz pilnīgu Dieva Vārda sagrozīšanu.

Un žurnāls "Tikšanās", kas ir kristīgā radio izdevums. Kā var uz kristīga žurnāla vāka likt meiteņu bildes virsū? Ok, varbūt lai piesaistītu pircējus - nekristiešus, siekalainus večus. Varbūt tad arī, lai sievietes vairāk pirktu autožurnālu, uz tā vāka jāliek vizbulīšu attēli? Murgs. Kāds sakars kristietim ar žurnālu uz kura vāka ir meitene? Man gribas teikt, kā kādreiz Jānis Tervits par vienu kristīgu grāmatu teica: "Jam man būtu tādas iespējas, to visos eksemplāros sasviestu ugunī!".

Un kristīgā grāmatnīca, ar tajā nopērkamajiem brīnumiem vispār ir atsevišķs stāsts.

Laikam esmu kašķīgs šodien, bet man ir radies jautājums. Ja pasaulīgam cilvēkam ir vajadzīgs Jēzus, kas vajadzīgs vienam stulbam kristietim, kuram ar Jēzu nepietiek?

Zemāk video, kur Driskols arī runā par kristīgajiem radio un kādu populāru kristīgu interneta vietni piedāvā draudzes gīkiem nolikt pie vietas :)
Ja kādam ir vēlme Kristus vārdā "ierobežot" tiksanas.lv tad iespējams, ka nav vērts pūlēties, jo tas saits tāpat ir viens briesmīgs flash nelietojamības paraugs :p.

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Raksts, kuru labprāt gribētu nepublicēt.

Ainažu slimnīcas skandāla rezultātā nolēmu darīt zināmu savu pieredzi ar šo iestādi, un bērnu psihiatrijas stāvoki mūsu valstī. Tā kā aprakstītais ir noticis pirms gada, faktoloģiski zemāk aprakstītajā varētu būt arī dažas neapzinātas neprecizitātes, bet centīšos :)
Garais ievads - mūsu īpašais bērns 2016. gada vidū mūsu ģimenē ienāca audžumeitene, kura bija nesen izņemta no savas bioloģiskās ģimenes un ievietota krīzes centrā. Mums tika raksturots, ka bērnam ir viegli garīgi traucējumi, kā arī uzvedības problēmas. Tas mūs nedaudz satrauca. It sevišķi aprakstā minētais, ka viņa mēdz sev graizīt rokas. Mums nebija bail no garīgi slima bērna, bet gan no tā, vai varam būt droši par saviem, gados jaunajiem pašu bērniem. Krīzes centra psihologs nomierināja, ka meitenei nav pašnāvnieciskas vēlmes, bet nespēja tikt galā ar stresa situācijām, un ka citās valstīs šādiem cilvēkiem terapijas laikā pat piedāvā speciālas "žiletes", ar kurām nevar sevi savainot pārāk nopietni. Izklausījās d…

Kāpēc Ilmārs Mežs priecājas?

Iedvesma šim rakstam man nāca pēc mūsu zināmākā demogrāfa Ilmāra Meža ieraksta Twiterī.
Latvijā šg sept.dzimuši 1952, miruši 2321. Šogad dzimstība 6% lielāka kā pērn, un 17% lielāka kā 2011.g. Uzlabota demogr.politika nes augļus
— ILMĀRS MEŽS (@demografs) October 20, 2014 Protams ir pacilājoši domāt par dzimstības pieaugumu, tomēr papētot situāciju un statistiku rūpīgāk, jāsecina, ka šī paziņojuma optimisms ir absolūti nepamatots. Turklāt no demogrāfijas pētnieka pat apbrīnojami neprofesionāls. Zemāk paskaidrošu, ko es ar to domāju.

Demogrāfiskais dzimstības rādītājs, kuru vērojam šodien, pavisam tieši ir atkarīgs no šī rādītāja pirms aptuveni 25 gadiem. Tāds ir aptuveni vidējais jauno vecāku gadu skaits mūsu valstī. Bez tā arī ir citi lielumi, bet tomēr šis rādītājs ir tas, kurš parāda prognozējamo tendenci, ja vien nav bijuši kari, globālas katastrofas, masveida imigrācijas vai emigrācijas. Mūsu gadījumā ir notikusi lielas iedzīvotāju daļas emigrācija, kas demogrāfisko situāciju pad…

Aicinājums uz iecietību

Kas jums pirmais nāk prātā, izdzirdot vārdu Eduards Veidenbaums? Kā gulbji balti padebeši? "Pērkona" dziesmas? Latviešu valoda? Varbūt tas, ka viņš prata 10 valodas?
Bet kas jums nāk prātā, ja saku, ka Eduards Veidenbaums bija alkoholķis? Vai viņš tāpēc bija sliktāks dzejnieks un vājāks tulkotājs? Nē, viņš joprojām ir mans iecienītākais latviešu dzejnieks. Tomēr man ir žēl, ka viņš nespēja tikt pāri alkohola varai.Ja nebūtu tās, varbūt viņa mūžs būtu ilgāks par 25 gadiem. Es Veidenbaumu nemīlu tāpēc, ka viņš bija dzērājs, bet dēļ viņa devuma latviešu tautai.Es nevienu cilvēku nekad neesmu vērtējis sliktāk tikai tāpēc, ka viņš tendēts uz attiecībāma ar sava dzimuma pārstāvi. Mani pat tas neinteresē. Zinu, ka man viens labs paziņa it kā esot homoseksuāls, bet es par to nekad ar viņu neesmu runājis, un viņš joprojām ir man labs paziņa. Man reiz priekšnieks bija homoseksuāls daņu uzņēmējs, bet man viņš neriebās tapēc ka viņš ir homoseksuāls. Man riebās viņa pieeja biznesam. Man…